Nasza pasja zatrzymać ciepło w Twoim domu
KM Okna
ul. Rakoczego 31
80-171 Gdańsk
tel. 58 345 71 29
kontakt@kmokna.pl

O nas

Przedsiębiorstwo KM istnieje na rynku od 2002 roku.
W tym czasie obsłużyliśmy ponad 3 tysiące Klientów, instalując stolarkę okienną PCV, drewnianą, aluminiową a także bramy garażowe. Naszymi Klientami są odbiorcy indywidualni w budynkach wielo- i jednorodzinnych, a także wspólnoty mieszkaniowe, firmy, pensjonaty, przedsiębiorstwa budowlane.
Proponujemy naszym Klientom produkty tylko najwyższej klasy w szerokiej gamie systemów, kształtów i kolorów, a także z bogatym wyposażeniem dodatkowym i co ważne, o najwyższych parametrach termoizolacyjnych nadających się do domów pasywnych energetycznie.
Produkcja proponowanych przez nas okien odbywa się na najnowocześniejszych liniach technologicznych, unikatowych nie tylko w Polsce, ale i w Europie, zapewniając precyzję i powtarzalność wykonania.
Przedsiębiorstwo KM Okna jest autoryzowanym przedstawicielem trzech potentatów w branży stolarki okiennej: ABAKUS Okna S.A., WITRAŻ Sp.Z O.O.Sp.K, POZBUD T&R S.A. Okna i Drzwi Drewniane.

Wszystkie produkty posiadają niezbędne certyfikaty i aprobaty techniczne uprawniające je do stosowania w budownictwie w Polsce oraz w innych krajach europejskich.


OKNA EKSTREMALNIE OSZCZĘDNE   

Okna do domów pasywnych energetycznie


PODWÓJNA OSZCZĘDNOŚĆ!

  • Niższa cena okien
  • Niższe zużycie energii

Projekt graficzny i wykonanie strony www - Iris Art 2010